קצת רקע – מה זה כסף באינטרנט ?

אני בטוח שלא פעם ולא פעמיים שמעתם את צמד המילים הזה "כסף באינטרנט" ולא התעמקתם או שניסיתם ולא הצלחתם להבין, בכל מקרה , הרבה אנשים פנו אלי בתקופה האחרונה עם השאלה "תגיד איך אתה עושה את זה ? מה אני צריך לעשות ? כמה אפשר להרוויח ? " מאחר שגם אני התחלתי עם אותה שאלה בדיוק 4 שנים אחורה , שהחומר הדיגיטלי היה דל עם פחות אפשרויות מאלו שיש היום, אז הינה אני מביא לכם את הדרך הקלה והזולה ביותר למי שרוצה באמת להצליח. הסיכוי להיכשל בשלבים הראשונים הם כמעט 100% ולכן על מנת להתחיל ולא להשבר יש להתחיל בכל הדרכים שניתן במינימום הוצאות (וזה אפשרי) ולאט לאט אחרי שתופסים את העניין אפשר להתקדם לדרכים אחרות ויקרות יחסית .

קצת רקע , כל אחד יכול לייצר לעצמו הכנסה נוספת שעם הזמן תגדל ותהפוך להכנסה העיקרית שתאפשר לכם עם מעט מעוד שעות עבודה ביום להגיע לחרות פיננסית ולרמת חיים טובה יותר. מה שיפה בשיטה הזאת – כל אחד יכול , ולא משנה אם אתה ילד בן 16 שעדיין לא סיים תיכון או שאת אמא במשרה מלאה . המצרכים הדרושים הם מחשב וחיבור לאינטרנט , שליטה בסיסית באינטרנט ורצוי אך לא חייב אנגלית ברמה טובה .

על מנת להתחיל ולקבל מושג על מה אני מדבר אני מצרף קישור לקורס וידאו חינם לגמרי.

לצפיה לחץ כאן , לאחר צפיה בסרטוני המבוא – כך גם אני עשיתי לפני 4 שנים , אפשר לקבל מושג ולהחיל ליישם.

הקורס מדבר על מספר דרכים ליצור הכנסה פסיבית ואני אפרט על כל האחת המדרכים : אתרי תוכן וגוגל אדסנס, שיווק תוכניות שותפים , חנות באיביי , ורשימת דיוור.

אתרי תוכן:

היום כל מי שצריך חומר על נושא מסויים יכול למצוא אותו באתרי תוכן שכוללים מאמרים קישורים ומידע רב הקשור לאותו נושא. הדרך הנפוצה ביותר כיום היא על ידי הקלדת הנושא במנוע החיפוש של גוגל. ברוב המקרים נמצא את מה שאנחנו מחפשים נקרא את המאמר ונמשיך הלאה. ברוב אתרי התוכן מוצבות מודעות של גוגל. אם תשימו לב המודעות מבוססות תוכן, זאת אומרת שאם המאמר שאתם קוראים עכשיו מדבר על כסף באינטרנט המודעות ברוב המקרים יהיו קשורות לנושא המאמר. ולכן זה אחת הדרכים לייצר הכנסה פסיבית  ובעלות שהיא נמוכה מאוד או חינמית לחלוטין.

הדבר הקשה ביותר לדעתי הוא מציאת הנושא. הסוד להצלחה הוא תנועה וקליקים , ככול שיותר גולשים יבקרו באתר כך יהיו יותר קליקים , עכשיו על מנת שהאתר שלכם יופיע בתוצאות החיפוש של גוגל יש צורך בקידום האתר שגם זה ניתן לעשות בחינם אך לוקח יותר זמן ולכן בחירת הנושא היא משמעותית לקידום, וגם פה לגוגל יש את הכלים לעזור לכם למציאת נושא "יקר" שהביקוש לנושא רב וכמות המתחרים היא נמוכה .הכלים של גוגל הם : traffic estimator ו הכלי לחיפוש מילות מפתח.

אחרי שמצאתם נושא, רצוי משהו שאתם מבינים בו או מעניין אתכם ואתם רוצים ללמוד עליו, אפשר להתחיל,

השלב הראשון בהכנסת כסף מהאינטרנט הוא יצירת אתר אינטרנט , זה יכול להיות בלוג חינמי או אתר עם דומיין משלכם שזה עדיף ברוב המקרים על מנת לקדם את האתר. בלוג חינמי לא עולה כסף, יש את האפשרות להכניס מודעות של גוגל ויכול להביא גולשים באופן מיידי. אבל ברוב המקירים לא תיהיה לכם האפשרות להציב פרסומות של תוכניות שותפים שאני ידבר על זה בהמשך.

מי שרוצה אתר עם דומיין משלו, גם פה יש כמה אפשרויות , אפשרות אחת היא פניה לקבלן חיצוני שבונה אתרים ולהזמין אתר לפי הדרישה שלך ולפי הצורך שלך , עלות ממוצעת של אתר כזה לא צריכה להיות יותר מ 400 -700 דולר. השקעה שהיא יחסית מאוד נמוכה. האפשרות השניה למי שרוצה לעשות את הכל לבד יכול לפתוח בלוג במערכת הבלוגים של גוגל – בלוגר 

זה כל העניין , מציאת נישה ריוחית בניית אתר אינטרנט עם תוכן ופרסומות של גוגל אדסנס. וכמובן קידום האתר והבאת גולשים.

השיטה הפופולרית היום לייצור הכנסה נוספת שתהפוך בהמשך להכנסה העיקית  היא שיווק תוכניות שותפים , ואני יסביר.

הרבה אנשים אומרים לעצמם , איך אני יעשה כסף באינטרנט ? אין לי מה למכור.

אז לכל מי ששאל את עצמו את השאלה הזו , הינה התשובה.

הדוגמא הטובה ביותר להמחיש את זה היא סוכן ביטוח . העבודה של הסוכן ביטוח היא טיפה שונה אבל בגדול זה אותו עיקרון.

הסוכן מחבר בין הלקוח לחברת הביטוח.  את התשלום אנחנו משלמים לחברת הביטוח ואת הכסף במידה ואנחנו טובעים אנחנו מקבלים מחברת הביטוח ולא מהסוכן.

באותה שיטה עובד השיווק באינטרנט, אני כמשווק לא צריך להחזיק מלאי או לתת שרות , העבודה שלי היא להביא את הלקוח לבעל העסק אותו אני משווקת ולדאוג שהוא יקנה או שיעשה כל פעולה שמוסכמת מראש עם בעל העסק. ברגע שעשיתי את זה קיבלתי את העמלה שלי ובזה סיימתי . אני לא צריך לתת שירות ו לא לגבות תשלום מהלקוח עבור המוצר.
בשיטה הזו אני יכול לשווק אין סוף מוצרים ללקוחות מכל העולם. וכל זה מעבודה של שעות בודדות ביום.

בעולם יש מאות אלפי בתי עסק שעובדים בשיתת השותפים , ובדיוק בשביל זה הוקמו רשתות השותפים.

רשתות השותפים הם המתווך ביני לבין בית העסק.

בארץ יש מספר רשתות שותפים כמו  WeSell   ClickOn   PayPerLead  כל שעליכם לעשות הוא להירשם כשותפים , לבחור את בית העסק שאותו אתם רוצים לשווק, לעשות עבודת מחקר קטנה כמו , מי הם הלקוחות הפוטנציים , ואיפה ניתן למצוא אותם. אחרי שיש לכם תושובות אפשר להתקדם.

דרך אחת היא על ידי הקמת אתר אינטרנט שמתעסק סביב המוצר או מספר מוצרים עם מחנה משותף ומיקום מודעות פרסומת באתר.

דרך נוספת היא על ידי פירסום ממומן במנועי החיפוש כמו Google ו walla .

אני בהחלט ממליץ למי שרוצה ללמוד את עיקרון הפרסום הממוקד ולהתחיל את הדרך שלו להגשמת חלומות להירשם לקורס המבוא בחינם ולראות על מה אני מדבר .

להרשמה חינם לקורס לחצו כאן  ושיהיה לכולם בהצלחה .

אני אמשיך לעדכן על שיטות נוספות בהמשך , אז שווה להירשם לעידכונים.

תרגישו חופשי לשאול שאלות בתיבת התגובות

בהצלחה.

Tags:

Leave a Comment