התחלה חדשה

לאחר מספר חודשים שבהם לא הצלחתי להתרומם מהחבטות הקשות שספגתי אני חוזר לעצמי עם כוחות מחודשים ומתכונן לספר לכם על כך על מנת שתלמדו מהטעויות שלי ולא תגיעו למצב של חוסר מעש רק בגלל שלא ידעתם מה לעשות.

זה התחיל שסגרו לי חשבונות ברשתות שותפים, והמשיך בזה שפרצו לי לבלוג בערך חודש לאחר שהעלתי אותו ומחקו לי את כל התכנים, עיכבו לי תשלומים על מכירות ולידים ששילמתי הרבה מאוד כסף על מנת להשיג את ההמרות, בקיצור מין כדור שלג כזה שרק גדל.

לפני כשלושה חודשים בערך הכדור נעצר בקיר גדול והתנפץ לרסיסים. עכשיו אני אוסף את הרסיסים חזרה ומנסה להבין מה בדיוק גרם לאותו כדור שלג להגיע למימדים כאלו. אני כל כך כועס על עצמי שנתתי לזה לקראות ולא ראיתי את זה מתקרב.

את הבלוג אני הולך להקדיש לכם, בחודשים האחרונים ניסיתי כל כך הרבה דברים ולמדתי המון על שיווק תוכניות שותפים ובכלל על כל מה שקשור לעסקים אינטרנטים. ואני מרגיש את הצורך לבוא ולשתף אתכם בניסיון שלי , ובידע שצברתי  בעיקר על מנת שלא יקרה לכם מה שקרה לי , תאמינו לי זה לא נעים וממש קשה לחזור לתלם.

מה שבעיקר החזיר אותי לתלם זה הידיעה שזה אפשרי. באמת אפשר להגיע לסכומים של 5 ספרות בחודש , זה לא פשוט אבל בהחלט אפשרי. לכל אדם יש את הנקודות שבירה שלו לפעמים והוא חייב למצוא את האדם הנכון להיות איתו או המקום הנכון להיות בו בכדי להתגבר על המשבר ולהמשיך ליצור. לפעמים מספיק להיות בסביבה נכונה על מנת לקבל את הכוח להמשיך ולדעת שזה לא סוף העולם ודברים כאלו עוד יקרו.

ולכן החלטתי לחזור ולכתוב , בעיקר בשביל אלו שלא מצליחים להתרומם , אותם אלו שחושבים שכולם מצליחים ורק הם לא, אותם אנשים שחולמים על חופש אבל מתרצים את חוסר העשיה שלהם בחוסר ידע טכני או משהו בסגנון.

ואל תשכחו , תגובות תמיד יתקבלו בברכה 🙂

4 Responses to "התחלה חדשה"

Leave a Comment